Asansör Montajı
Kaliteli pano, hız regülatörü, elektrik dağıtım panosu, motor, flexible kablosu, özgün tasarımda kabin..

Makine Mühendisleri Odası, Belediye, TSE, MBT Mühendislik ve Universal Asansör Muayene kuruluşları asansör
muayene raporları firmamız tarafınd kaliteli malzeme paketleri ve güvenliğin ön plana alındığı işçilik ile asansörlerinizin revizyonu yapılır.

hakkımızda

Hakkımızda

Mercandağı asansör sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için 7/24 hizmet vermektedir. Ve size sunulan bu hizmet hiç bir zaman kaliteden ödün vermeden yapılmaktadır. Çünkü bizim her işte önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden yaptığımız asansörlerde her zaman kaliteye ve güvenilirliğe önem vermekteyiz. Sizde bizimle iletişime geçin ayrıcalığı sizde yaşayın.

gaziantep te asansör revizyon firmaları

Gaziantep Asansör Revizyon (Modernizasyon)

Yılda 1 kez yapılması yasal zorunluluk kapsamında olan asansör muayenesi sonrası, asansörlerin eksik raporlarının firmamıza ulaştırılması sonrasında gaziantep asansör revizyon için binanız asansörünüze özel ve kaliteli parçaların kullanılacağı ve firmamız garantisindeki asansör modernizasyonu firmamız güvencesinde yapılacaktır. Size özel oluşturacağımız gaziantep asansör revizyon teklifimiz ile belirleyeceğimiz süre sonrasında asansör yeşil etiket almasını takip edecek, asansörleriniz güvenli olacak ve yasal sorumluluklardan kurtulacaksınız.

gaziantepte asansör bakım tamir firmaları

Gaziantep Asansör Bakım Tamir

Binanızın asansör bakımı konusunda Gaziantep'te firmamız kaliteli bakım hizmetlerinden yararlanmak için gaziantep asansör bakım şirketimizi arayınız. Firmamız teknik ekibi binanıza gelmesi sonrasında sizinle bakım sözleşmesi imzalayacak ve sonrasında asansör seyir defteri teslimi yapacaktır. Daha sonra binada 2 kişiye asansörde mahsur kalanları kurtarma konusunda eğitimi verilerek eğitim tutanağı düzenlenecektir. Aylık bakımlarınız gaziantep asansör bakım asansör tamiri tamircileri onarımı artık sorunsuz şekilde yapılacaktır. Sizlere asansörü güvenle kullanmak kalacak.

Kurumsal Firma Belgelerimiz

Asansör Kalite Belgeleri

7/24 asansör bakımı hizmetimizden yararlanmak için

Hemen bizi arayınız.