Asansör Montajı
Kaliteli pano, hız regülatörü, elektrik dağıtım panosu, motor, flexible kablosu, özgün tasarımda kabin..

Makine Mühendisleri Odası, Belediye, TSE, MBT Mühendislik ve Universal Asansör Muayene kuruluşları asansör
muayene raporları firmamız tarafınd kaliteli malzeme paketleri ve güvenliğin ön plana alındığı işçilik ile asansörlerinizin revizyonu yapılır.

iletişim

İletişim

Kaliteli bir hizmet almak ve kendizi güvende hissetmek için firmamızla iletişime geçiniz. Firmamız size 7/24 hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti sunmak için var. Sizler için her zaman kaliteli hizmet sunmaktayız. Mercandağı asansör her zaman sizlerle...

gaziantep te asansör revizyon firmaları

Gaziantep Asansör Revizyon (Modernizasyon)

Yılda 1 kez yapılması yasal zorunluluk kapsamında olan asansör muayenesi sonrası, asansörlerin eksik raporlarının firmamıza ulaştırılması sonrasında gaziantep asansör revizyon için binanız asansörünüze özel ve kaliteli parçaların kullanılacağı ve firmamız garantisindeki asansör modernizasyonu firmamız güvencesinde yapılacaktır. Size özel oluşturacağımız gaziantep asansör revizyon teklifimiz ile belirleyeceğimiz süre sonrasında asansör yeşil etiket almasını takip edecek, asansörleriniz güvenli olacak ve yasal sorumluluklardan kurtulacaksınız.

gaziantepte asansör bakım tamir firmaları

Gaziantep Asansör Bakım Tamir

Binanızın asansör bakımı konusunda Gaziantep'te firmamız kaliteli bakım hizmetlerinden yararlanmak için gaziantep asansör bakım şirketimizi arayınız. Firmamız teknik ekibi binanıza gelmesi sonrasında sizinle bakım sözleşmesi imzalayacak ve sonrasında asansör seyir defteri teslimi yapacaktır. Daha sonra binada 2 kişiye asansörde mahsur kalanları kurtarma konusunda eğitimi verilerek eğitim tutanağı düzenlenecektir. Aylık bakımlarınız gaziantep asansör bakım asansör tamiri tamircileri onarımı artık sorunsuz şekilde yapılacaktır. Sizlere asansörü güvenle kullanmak kalacak.

Kurumsal Firma Belgelerimiz

Asansör Kalite Belgeleri

7/24 asansör bakımı hizmetimizden yararlanmak için

Hemen bizi arayınız.